سوالات متداول کاربران

سفارشات زیر 30 کیلو توسط پست و سفارشات بالای 30 کیلو توسط باربری یا اتوبوسرانی ارسال می شوند.

قیمت گذاری در پلنت یار وابسته به قیمت های شرکت های تولیدکننده و واردکننده میباشد بنابراین پلنت یار هیچ تضمینی بابت ثابت ماندن قیمت ها ندارد.

بله؛ شما تنها با ثبت شماره موبایل خود میتوانید عضو سایت پلنت یار شوید. با عضویت در سایت تمامی سوابق و اطلاعات خرید شما ثبت شده و از تمامی تخفیفات و جشنواره های پلنت یار مطلع خواهید شد.

برای سفارشات بالای 1 میلیون تومان هزینه ارسال کالا به عهده پلنت یار میباشد.

خیر؛ تنها راه پرداخت به صورت نقدی و از طریق درگاه پرداخت داخل سایت پلنت یار می باشد.

خبر؛ شما 24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته میتوانید سفارش خود را در سایت پلنت یار ثبت کنید. سفارش شما در اولین ساعات کاری همان روز یا روز بعد ارسال خواهد شد.

بله؛ در پنل کاربری خود در سایت پلنت یار امکان اضافه کردن چند آدرس متفاوت وجود دارد.

معمولا سفارش های هر روز کاری که تا قبل از ساعت 13 ثبت شوند، همان روز یا نهایتا روز بعد از طریق پست یا باربری ارسال میشوند.

بلافاصله بعد از خرید، پلنت یار برای شما پیامک تایید خرید ارسال میکند، و بعد از خروج کالا از پلنت یار (حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت سفارش) میتوانید با وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت، با دریافت کد رهگیری موقعیت سفارش خود را دنبال کنید.

درصورتیکه کالای ارسال شده با کالای خریداری شده تطابقی نداشته باشد یا کالا دارای نقصی باشد میتوانید حداکثر تا 7 روز کالا را به پلنت یار مرجوعی دهید تا کالای جدید دریافت نمایید. البته درصورتی که در طول مسیر، کالا براثر انباشت کالا روی هم یا هر دلیل دیگری دچار آسیب شد، پلنت یار مسئولیتی در این باره ندارد و باید از شرکت پست یا باربری که مسئول ارسال بار و تحویل سالم آن به گیرنده میباشد، غرامت گرفت.

خیر؛ پلنت یار هیچ مسئولیتی درقبال کیفیت و محتوای محصولات ندارد. زیرا تمامی محصولات موجود در سایت پلنت یار از معتبرترین و باکیفیت ترین برندهای ایرانی و خارجی میباشد و به دلیل خرید مستقیم از شرکت های معتبر تولیدکننده و واردکننده، تمامی محصولات سایت اورجینال و پلمپ شده هستند. اما در صورتی که کاربری از کیفیت کالای خریداری شده ناراضی باشد میتواند از طریق ارتباط با کارشناسان پلنت یار، از شرکت تولیدکننده یا واردکننده توضیح بخواهد و تا صورت نیاز کالا مرجوعی یا تعویض شود.