شرایط و قوانین فروشگاه پلنت یار

قوانین فروشگاه اینترنتی پلنت یار

کاربر گرامی از شما خواهشمندیم شرایط و قوانین فروشگاه پلنت یار را با دقت مطالعه بفرمایید چرا که استفاده از متحویات سایت، ایجاد حساب کاربری و یا خرید از فروشگاه اینترنتی پلنت یار به منزله قبول کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی پلنت یار میباشد.

ورود و ثبت نام

شرط خرید و استفاده از خدمات فروشگاه پلنت یار، ثبت نام و یا عضویت کاربر در سایت میباشد. لطفا اطلاعات کاربری خود را کاملا صحیح و دقیق ثبت کنید. وقتی فرآیند ثبت نام به اتمام رسید، شما عضو سایت پلنت یار میشوید و میتوانید از خدمات و محصولات ما بهره مند شوید. هنگامی که شما در سایت پلنت یار ثبت نام میکنید این اجازه را به سایت پلنت یار می دهید که تمامی تراکنش های موجود در پنل شما را از طریق پیامک به شما اطلاع دهد؛ همچنین شما ممکن است از طریق پیامک جهت شرکت در جشنواره ها و تخفیفات اعمال شده مطلع گردید.

حریم خصوصی کاربران

تمامی اطلاعات شخصی کاربران نزد سایت پلنت یار محفوظ میباشد و از این اطلاعات برای ثبت فاکتور سفارش و ارسال کالا استفاده میشود. تمامی اطلاعات رد و بدل شده بین کاربر و سایت حفاظت شده میباشد و در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

قانون کپی رایت

پلنت یار کلیه مطالب موجود در وبسایت خود را که در دسترس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگو ها، توضیحات و تصاویر کالا ها و کلیه محتوای تولید شده را به عنوان دارایی های خود دانسته و هرگونه کپی برداری از این اموال بدون کسب اجازه خلاف حساب میشود و پیگرد قانونی دارد.

قیمت محصولات در سایت

قیمت گذاری محصولات در سایت پلنت یار وابسته به قیمت های اعلامی از سوی شرکت های تامین کننده میباشد، بنابراین پلنت یار با توجه به نوسان ارز و به دنبال آن افزایش قیمت ها، هیچ تضمینی بابت ثابت ماندن قیمت محصولات در سایت ندارد.

تضمین کیفیت و اصالت کالا

فروشگاه اینترنتی پلنت یار اصالت و کیفیت تمامی محصولات موجود در سایت خود را تضمین میکند و این حق برای کاربر محفوظ میباشد که اگر محصولی از لحاظ کیفیت مطابق با توضیحات مندرج در وبسایت نبوده، ظرف مدت 72 ساعت بعد از خرید، محصول را مرجوعی داده و جایگزین و یا مبلغ آن را درخواست نماید.

خرید و ثبت سفارش

فروشگاه اینترنتی پلنت یار این حق را دارد تا با توجه به شرایط موجودی کالا و تغییر قیمت های ناگهانی از سوی شرکت های تامین کننده، ارسال سفارشات را به تاخیر بیاندازد و یا سفارشات را لغو کند که در صورت لغو سفارش موظف است حداکثر تا 72 ساعت کاری بعد از خرید کاربر نسبت به برگشت تمام وجه به مشتری اقدام نماید.

کلیه سفارشاتی که در پلنت یار ثبت میگردد از طریق پیامک به کاربر و به مدیر فروش اطلاع داده میشود و سپس سفارش مشتریان وارد پروسه ی ارسال قرار میگیرد و کاربران میتوانند بلافاصله بعد از خرید، فاکتور سفارش خود را از طریق ایمیل دریافت نمایند.

برای ثبت سفارش میتوانید 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته اقدام نمایید. اگر سفارش شما در طول روز کاری و تا قبل از ساعت 12 ثبت شود، سفارش همان روز جهت ارسال آماده میگردد و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 12 و یا در روز های تعطیل، در اولین روز کاری بعد از خرید، پیگیری و ارسال میشود.

ارسال کالا

بازه ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی پلنت یار باتوجه به موجودی کالا و یا هماهنگی با شرکت های تامین کننده بین 1 تا حداکثر 5 روز کاری متغیر است.

نحوه ارسال کالا برای سفارشات خرده (زیر 20 کیلوگرم) از طریق پست یا تیپاکس میباشد و سفارشات عمده از طریق باربری های مجاز ارسال میگردند. همچنین زمان تحویل کالا به کاربر، با توجه به محل زندگی کاربر متفاوت بوده و مابین 1 تا 6 روز کاری خواهد بود.

شرایط مرجوعی کالا

در صورتی که محصول باز نشده، له نشده و آسیب ندیده باشد، پلنت یار تا 72 ساعت بعد از تحویل کالا توسط کاربر، امکان برگشت کالا را فراهم خواهد نمود. در این صورت هزینه مرجوع کردن کالا به عهده کاربر میباشد و مبلغ پرداخت شده توسط کاربر بابت ارسال، به عنوان هزینه پست به هیچ عنوان قابل برگشت نیست و تنها مبلغ پرداختی بابت خرید کالا، قابل برگشت است که پلنت یار موظف است طی 24 ساعت بعد از تحویل و بررسی سلامت کالا اقدام به واریز مبلغ به حساب کاربر نماید.

سلب مسئولیت

با توجه به اینکه ارسال کالاها از طریق باربری، پست و یا پیک انجام میشود، لذا پلنت یار هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات و آسیب های احتمالی و همچنین تاخیر و یا مفقودی کالا در فرایند ارسال ندارد. اما در روند انجام پیگیری های لازم از شرکت ثالث، پلنت یار شما را همراهی خواهد کرد.

نظر به اینکه محصولات، دارای دستورالعمل مشخص و ویژگی های منحصر به فرد از سوی شرکت تولید کننده یا واردکننده می باشد، پلنت یار هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست کاربر از محصولات (عدم اسفاده صحیح کود و سم در مقیاس توصیه شده) و یا سبز نشدن بذر و امثالهم ندارد.